Сумки для покупок

Німецький бренд Reisenthel пропонує безліч самих зручних, практичних, містких та якісно зроблених сумок для шопінгу і подорожей. Буяння фарб і яскравих принтів вражає моментально, досить один раз поглянути на продукцію цієї марки.

Пітер Рейзентел (Peter Reisenthel) заснував свою компанію в 1971 році в Німеччині, в місті Мюнхені. На даний момент бренд випускає більше 600 різних найменувань, при цьому 100 одиниць застарілої продукції щороку поступаються місцем новим виробам.

Товарний асортимент, пропонований компанією Reisenthel, включає яскраві сумки для походів по магазинах, незвично сконструйовані сумки-візки, розкладні сумки-трансформери, зручні і місткі корзини для продуктів, а також парасольки та інші корисні в побуті дрібниці. Всі вироби виготовляються виключно з натуральних матеріалів і є найбільш якісною альтернативою шкідливим для навколишнього середовища поліетиленовим пакетам, які повсюдно використовуються в супермаркетах. Оригінальні і неймовірно стильні сумки багаторазового використання від Reisenthel практичні, добре перуться і при цьому не втрачають своїх яскравих забарвлень, бездоганно виглядають довгі роки. Любителі шопінгу по всьому світу в захваті від виробів цієї марки.

Інноваційність та оригінальність дизайн-рішення підтверджені численними нагородами, в тому числі, Good Design, RedDot Awar.

Reisenthel відзначений нагородою за Plagiarius - самий копійований в світі продукт.