Zwilling J. A. Henckels

 

Компанія Zwilling J. A. Henckels - одна з найдавніших компаній в світі, яка з моменту свого існування і по сьогоднішній день дотримується інноваційних технологій у виробництві товарів найвищого класу. Продукція компанії є всесвітньо визнаним символом якості.

Багато років знак Zwilling J. A. Henckels - «близнюки» - символізує гільдію майстрів Золінгена - світової «столиці» лез. Відомий сьогодні в усьому світі, цей символ є знаком високої якості продукції.

Продукція компанії є еталоном високої якості та практичності, довговічності та стилю. Контроль якості продукції здійснюється на кожному етапі виробництва, що дає гарантію споживачеві.

На сьогоднішній день Zwilling J. A. Henckels випускає такі товари:

- ножі

- столові прибори

- кухонне приладдя

- манікюрне приладдя

- ножиці

- каструлі

Компанія проводить ґрунтовні дослідження для того, щоб знайти спосіб виготовлення сталі, який би відповідав усім вимогам промисловості з виготовлення ножів. Результатом стала розробка спеціального складу, який містить оптимальну кількість вуглецю, хрому та інших складових. Краща сировина та збалансований склад зробили ножі Zwilling J. A. Henckels твердими, гострими, гнучкими та стійкими до корозії.

Одним з результатів наполегливої ​​роботи став запатентований товарний знак FRIODUR®, який вказує на те, що продукт виготовлений з високовуглецевої сталі холодного гартування. Завдяки холодному гартуванню леза тривалий час зберігають свою гостроту.

Саме компанія Zwilling J. A. Henckels розробила нову багатокомпонентну технологію (Sintermetal Component Technology) – де кожен елемент ножа виготовлений зі сталі з різними характеристиками. Наприклад, лезо ножа містить багато вуглецю, тому довго залишається гострим, а хвостовик (частина леза, яка закріплена в рукоятці), навпаки, містить мало вуглецю і багато хрому, що робить його не схильним до  корозії. Ножі, виготовлені за цією технологією, мають низку важливих переваг:

- покращена початкова ріжуча здатність ножа

- збільшено час збереження властивостей ріжучої кромки

- рівна заточка леза

- збільшена стійкість до корозії

- точність швів задовольняє вимогу гігієни

- акцентована увага на безпеці роботи з ножем

Бездоганно якісні ножі торгової марки Zwilling J. A. Henckels оцінили споживачі по всьому світу. Сам логотип Zwilling J. A. Henckels - гарантія справжньої якості міста Золінген.

 

Також компанія виготовляє манікюрні вироби преміум класу, які відрізняються сталлю вищої якості, функціональністю та вишуканим дизайном.

Запорукою успіху компанії, який дозволяє їй постійно бути світовим лідером, є те, що продукція Zwilling J. A. Henckels завжди випереджувала час. Це стосується не лише новаторських технологій, але постійне створення та вдосконалення продукції.