SISTEMA

 

Заснована понад 36 років тому, Sistema® зробила революцію в галузі контейнерів для продуктів, випустивши перший асортимент контейнерів для продуктів з кліпсою на кришці KLIP IT ™.

У квітні 2017 компанія Sistema ® була придбана американським холдингом Newell Brands. Продукція компанії представлена в більш ніж 100 країнах світу. Компанія входить в список найбільших світових дилерів. Оборот компанії становить близько 130 мільйонів Євро з щорічним зростанням + 30%. 700 + співробітників на фабриці в м Окленд, Нова Зеландія. Площа фабрики 52,000 m².

Основна продукція - контейнери для продуктів з модульною системою зберігання. Вона дозволяє компактно розмістити велику кількість контейнерів у холодильнику або морозильній камері і організувати простір з урахуванням Ваших побажань.

Запатентовані надійні кліпси що  легко закриваються, а силіконовий ущільнювач надовго зберігає свіжість продуктів
Представлений широкий асортимент із різних форм і розмірів, щоб задовольнити всі ваші потреби для зберігання продуктів харчування. Цей асортимент включає в себе прямокутні, квадратні, круглі і роздільні контейнери.

Без BPA & Phthalate- вся продукція виробляється на найсучаснішій фабриці в Новій Зеландії. Матеріал не містить бісфенолу-А та фталатів.