Schott Zwiesel

Витончений кришталевий посуд Schott Zwiesel відомий далеко за межами Німеччини. Компанія заснована у 1872 році та понад 140 років вона є лідером на ринку виробників скляного посуду, та визнаним експертом у культурі споживання і подачі напоїв. Продукція Schott Zwiesel відповідає найвищим вимогам, як професійних клієнтів, так і роздрібних споживачів.

Schott Zwiesel належить першість у розробці нового виду скла Tritan: довговічного, що не б'ється, відрізняється кришталевим блиском і сяйвом, яке з роками не тьмяніє. Нова запатентована технологія Tritan® Protect вдвічі збільшує міцність скла. Покриття,загартоване особливим методом, захищає келихи від подряпин і тріщин, а також підвищує загальну міцність скла. Також, воно мінімізує знос виробів, у результаті тривалого миття у посудомийній машині, та запобігає утворенню пошкоджень при випадковому перекиданні келихів.

Асортимент, пропонований компанією Schott Zwiesel, широкий і різноманітний: келихи, чарки, графини, фужери, стопки, вази і навіть підсвічники. Всі вироби виготовляються виключно в Німеччині, найбільший завод розташований в місті Zwiesel.