Microplane

 

Microplane® - це бренд, який належить Grace Manufacturing Inc. - промисловій компанії, що базується в місті Рассельвіль, штат Арканзас, США.

Компанія була заснована в 1966 р і основним напрямком її діяльності було виробництво металевих деталей високої точності для різних галузей промисловості. У 1967 р. Кріса Грейс заснував свій бізнес в Мічигані і в 1976 р компанія переїхала в Арканзас. Спочатку компанія займалася виробництвом запчастин для комп'ютерних принтерів. У 1990-х роках бізнес-партнери компанії почали переходити на лазерні принтери і компанії Microplane довелося задуматися про випуск нової продукції. У 1990 році компанія випустила на ринок новий вид інструментів для обробки дерева - рашпіль. З 1994 р деревообробні інструменти (рашпіль) почали продавати, як харчові терки і це був успіх! В ті часи багато хто думав, що це безумство, продавати деревообробний інструмент в якості харчової терки. Проте, наприкінці 1990 р відомі телевізійні кухарі, такі як Марта Стюарт і Джулія Чайлд, купили продукт Microplane. Потім в газеті New York Times була опублікована стаття про деревообробний інструмент, що знайшов свій шлях на кухню і бізнес компанії злетів.

Переломний момент для компанії Microplane настав в 1994 році, коли канадська домогосподарка пекла апельсиновий пиріг. Не довіряючи своїй старій тертці, вона взяла рашпіль чоловіка, власника магазину інструментів, і натерла на ньому цедру. Результат перевершив її очікування. Цедра падала з рашпіля, як снігові пластівці. Це відкриття заклало основу для створення кухонних терок Microplane®, і з'явилася ціла лінійка революційних терок.

На сьогоднішній день Microplane є всесвітньо визнаним виробником, який застосовує технологію фотогравірування, інноваційний процес, спеціально розроблений для створення ультра-гострих ріжучих терок.