LIMASO

 

Фірма Limaso заснована у 2004 році як транспортно-логістичне підприємство. У 2010 році опанувала новий напрям – текстильний, і відтоді спеціалізується на пошитті та продажі текстильної продукції для домашнього вжитку та готельно-ресторанної сфери.

Limaso виготовляє як серійну продукцію, так і вироби згідно індивідуальних замовлень. Підприємство має власний дизайнерський відділ, швейний цех та складські приміщення, які знаходяться в місті Городок Львівської області.

Фірма використовує лише якісні тканини від європейських виробників та гарантує якісне пошиття продукції. Дизайнерський відділ постійно займається розробкою нових колекцій , випробовує нові тканини та фурнітуру, втілює в життя сучасні тенденції європейської індустрії домашнього текстилю.

З 2017 року Limaso є єдиним ексклюзивним представником іспанської фабрики з виробництва гобеленової жакардової тканини Artica Textile в Україні, Білорусі, Молдові та Грузії. Завдяки тісній співпраці з іспанським виробником, Limaso має змогу виготовляти ексклюзивні авторські дизайни гобеленових виробів.

На сьогоднішній день компанія Limaso займається пошиттям виробів домашнього текстилю, ресторанного текстилю, готельного текстилю та текстильних виробів для садових меблів.