Joseph Joseph

Компанія Joseph Joseph заснована в 2003 році двома братами-двійнятами Річардом і Ентоні Джозеф. Саме тому компанія має забавне і дуже запам'ятовуване подвійне ім'я Joseph Joseph.

Вся продукція бренду англійської Joseph Joseph - це унікальне поєднання дизайну, функціональності і якості. Одного разу побачивши цей посуд, його вже неможливо забути! У цьому є чимала заслуга як Ентоні, професійного дизайнера, так і Річарда, який вивчав правила ведення бізнесу в Кембриджі.

Розробка товарів ведеться на дуже високому професійному рівні, а багато виробів Joseph Joseph унікальні, сертифіковані і були удостоєні різних премій в області дизайну. Сміливість та неординарність, якими відрізняється посуд Joseph Joseph, випливають безсумнівно з стилю керівництва компанії та її відкритості своїм клієнтам.

Компанія визнана на міжнародному рівні і продукція представлена ​​більш, ніж в 100 країнах світу.

Професіонали та любителі гідно оцінили переваги цієї продукції, кухонні інструменти Joseph Joseph використовують на знаменитих кулінарних шоу.

Асортимент, пропонований Joseph Joseph, настільки широкий, що кожен покупець зможе знайти саме те, що йому потрібно: незвичайні обробні дошки, друшляки-конструктори, різноманітні ергономічні лопатки, ополоники і ложки, зручні миски та багатофункціональні аксесуари для приготування та сервірування.

І все це- з високоякісних матеріалів і яскравих соковитих кольорів, які прикрасять будь-яку кухню!