Emile Henry

Уявіть собі недільний день на дачі, щасливу дружню родину навколо Вас, чудові аромати з кухні ... Рум'яні запіканки, курка в духовці, фруктовий пиріг, що тане в роті ...
Компанія Emile Henry створює керамічний посуд для тих, хто закоханий в красиву кухню і смачну їжу ...
Унікальні вогнетривкі властивості глини, увага до якості виробництва та багаторічний досвід дозволяють французькій компанії Emile Henry заслужено вважатися одним зі світових лідерів у виробництві керамічного посуду.
Приготування і подача, різноманітність форм і забарвлень, суміш класики і модерну, серйозного і безтурботного, гра з простотою і екстравагантністю - ось той імідж, який несе в собі посуд Emile Henry ..
Засновник компанії Жан Анрі пристрасно любив гончарне мистецтво. Кілька років він подорожував Францією та збирав кращі рецепти сумішей і технік виготовлення посуду з глини. Весь зібраний досвід він поклав в основу своєї справи, відкривши в 1850 році гончарну майстерню. Вся продукція виготовлялася вручну на двох гончарних колах і обпікалася в дров'яних печах. Мале підприємство вже тоді вражало різноманітністю виробів з екологічно чистої, особливо вогнетривкої благородної бургундської глини.
На сьогоднішній день французький бренд Emile Henry- світовий лідер, всесвітньо відомий виробник і постачальник стильного, функціонального керамічного посуду. Однак, компанія залишилася вірною своїм традиціям. Офіс, як і раніше, розташований в маленькому містечку Марсин, а управління компанією передається з покоління в покоління, від батька до сина. Виробництво постійно розширюється і доповнюється новими технологіями, але вироби, як і раніше, створюються вручну, і кожен предмет носить особистий підпис свого творця.