de Buyer

 

Компанія De Buyer заснована в 1830 році у Франції.
Вона розробляє та виготовляє кухонний і кондитерський посуд для ресторанів та гастрономії вищого класу. 180-річна історія виробництва, більше 2500 найменувань продукції, що експортується у більш ніж 95 країн світу.

De Buyer визнаний провідним брендом у створенні нових продуктів і щорічно реєструє десятки патентів. Досвід і перевага De Buyer були відзначені французьким урядом знаком EPV (Living Heritage Company - підприємство живої спадщини Франції).

Професіонали високо цінують посуд De Buyer, компанія працює в партнерстві з багатьма навчальними центрами, такими як Institut Paul Bocuse, Ecole Nationale de la Pâtisserie (ENSP), Ecole de Cuisine Alain Ducasse, Ecole Ferrandi, Ecole du Grand Chocolat Valrhona у Франції, Академія Ecole At-Sunrice GlobalChef в Сінгапурі, коледж Enderun в Манілі, Вестмінстерський коледж Kingsway в Лондоні і Кулінарний інститут Lenôtre в Х'юстоні.
Протягом багатьох років de Buyer ділиться своїм досвідом, щоб задовольняти вимогливих і пристрасних гурманів з метою допомогти відчути чисте гастрономічне задоволення.