Creative Tops

Англійська компанія Creative Tops Ltd заснована в 1996 році, займається виробництвом товарів для дому, посудом та предметами сервіровки.
Колекції Creative Tops об'єднують, практично, весь асортимент: столовий та кухонний посуд, посуд для чаю, чашки, сервізи, сервіровочні підставки, кухонне начиння і аксесуари, обробні дошки, підноси та підноси-подушки, кухонний текстиль, подарункові набори та багато іншого.

Найпопулярніші колекції: English Garden, V & A, Highland Fling, Cottage Flower, Scarlet Posy, Iced fancies, Ditsy floral та  авторські роботи дизайнера - Katie Alice.

Дизайнери Creative Tops пильно стежать за останніми тенденціями і прагнуть створювати вироби, які будуть повністю відповідати запитам сучасного споживача.
Вся продукція Creative Tops проходить подвійний контроль якості, спочатку контроль здійснюють безпосередньо співробітники компанії, а потім незалежні аудитори.

Creative Tops використовує творчий потенціал понад 100 дизайнерів із Великобританії та США, і бере активну участь в найбільших міжнародних виставках.

Вироби Creative Tops з вражаючою легкістю вписуються в сучасний інтер'єр, і завжди приголомшливо виглядають в якості подарунка.

Посуд Creative Tops підходить як для повсякденного використання, так і для створення святкової сервіровки столу, наприклад, з посудом з колекцій Royal Botanic Gardens Kew. 

Дизайн предметів сервіровки дуже різноманітний, від квітково-фруктового декору до натюрмортів і пейзажів - це дозволяє обрати посуд на будь-який смак і настрій!