Contigo

Американський бренд Contigo - світовий лідер, новатор серед виробників оригінальних термостаканів, термокружок-непроливайок і найзручніших в світі пляшок для води. Датою заснування компанії вважається кінець 2005 року, на європейському ринку бренд з'явився в 2009 році.

Креативна команда Contigo вважає, що процес пиття в русі повинен бути таким же зручним і природним, яким він був спочатку задуманий природою. При розробці своєї продукції Contigo піклується про 100% захист від протікання, просте управління за допомогою однієї кнопки, легке очищення і, звичайно ж, про екологічність та безпеку своїх виробів.

Візьміть з собою на тренування пляшку з водою, по дорозі в офіс прихопіть термокружку з гарячою кавою, приготуйте вітамінний коктейль в шейкері або покладіть дитині в шкільний рюкзак пляшку з соком. Все, що налито в Contigo, зручно пити, вміст надійно захищегий від проливання і випадкового протікання. Кожна крапля впаде строго за призначенням.

На рахунку Contigo далеко не один патент, отриманий на унікальні революційні технології, завдяки яким продукція компанії у всьому світі асоціюється з якістю і надійністю:

Autoseal® - перша запатентована технологія, що гарантує 100% захист від небажаного проливання. Легке натискання на кнопку - і ви вже п'єте свій улюблений напій. Варто її відпустити і механізм автоматично блокується. Легке управління однією рукою дозволяє пити в будь-який час, будь то за кермом або в офісі, сидячи за комп'ютером. Даною технологією оснащені термокружки, пляшки для води і дитячі пляшечки-непроливайки.

Autospout® - дозволяє пити буквально на бігу завдяки зручному носика, який без зусиль можна прибрати одним легким натисканням кнопки на пляшці. Кнопка блокування механізму охоронить пляшку від випадкового протікання. Дана технологія доступна у всіляких варіантах пляшок для дорослих і дітей.

Snapseal ™ - унікальна технологія для термокружек, що дозволяє з легкістю управляти нею за допомогою однієї руки. Просто підніміть клапан і пийте. Щоб надійно закрити кухоль досить знову опустити клапан вниз. Герметична кришка захистить від протікання, а зручні м'які накладка не дасть вислизнути Термокружки з рук.

Autoclose ™ - допоможе приготувати какао, холодний чай або протеїновий коктейль прямо в склянці. Наповніть його необхідними інгредієнтами і гарненько потрясіть! Спеціальний отвір для трубочки в цей момент буде герметично закрита і не дасть жодної цінної краплі напою пролитися. Потім просто вставте трубочку і пийте. Міцний і безпечний для здоров'я пластик захистить виріб від плям, неприємних запахів і тріщин при випадковому падінні.

Contigo має наступні переваги:

* легке очищення всіх пляшок і термокружек в посудомийній машині (крім кольорових термостаканів з нержавіючої сталі!);

* вакуумна ізоляція термокружек зберігає гарячі напої гарячими до 4 годин, а холодні - холодними до 12;

* неповторний, оригінальний і впізнаваний дизайн;

* яскраві і соковиті кольори;

* екологічно безпечні матеріали;

* зручні і ергономічні форми;

* практичні і надійні конструктивні елементи;