Churchill

Компанія Churchill заснована в 1795 році в самому серці виробництва англійської кераміки Стоук-он-Тренті. З тих пір компанія займається виробництвом керамічного посуду як для повсякденного використання, так і для урочистих випадків.
Однією зі складових успіху компанії стала можливість створювати спільні серії колекцій з відомими дизайнерами і компаніями. Так, Churchill, розробляє колекції спільно з відомим шеф-кухарем і телеведучим Джеймі Олівером (Jamie Oliver), гігантом дитячої мультіндустріі Disney, а також відомим британським дизайнером Кетрін Кідстон (Cath Kidston) і Королівським садівничим товариством (RHS).
Поряд зі спільними колекціями, Churchill виробляє і власні серії. Одна з найперших - це колекція Blue Willow. Серія Blue Willow розпочалася у 1818 році і актуальна донині. Це класика англійського посуду в традиційно біло-блакитних тонах. Також дуже популярна серія The Caravan Trail, яка включає в себе колекцію Penzance (Пензенс).
Сьогодні Churchill продовжує розвивати і вдосконалювати свою лінійку колекцій. Бренд Churchill впізнаваний у всьому світі та має міжнародне визнання.