Brabantia

Сімейна компанія Brabantia була заснована в 1919 році групою з 15 осіб в маленькому нідерландському містечку Аалст, що в провінції Брабант (Brabant), звідси і назва. Сьогодні Brabantia - міжнародний бренд, успішна компанія з офісами продажів по всьому світу, чий штат налічує більше 1000 чоловік.

Домашні справи не повинні бути нудними, і головна мета бренду Brabantia - зробити життя краще, цікавіше і різноманітніше за допомогою красивих і функціональних рішень для будинку. В арсеналі оригінальних і корисних предметів Brabantia: естетичні сміттєві баки з захистом від відбитків пальців, стильні сумки для білизни, незвичайні чохли для прасувальних дощок, практичні рішення для сушки білизни, кухонне приладдя для зберігання продуктів і упорядкування кухонного простору, а також неповторні аксесуари для ванних кімнат.

Крім того, Brabantia, як і багато років тому, впевнена в бездоганній якості своїх товарів. Своїм покупцям компанія надає від 5 до 10 років гарантії (в залежності від виробу) і гарантує високоякісний сервіс.

Неповторний впізнаваний стиль, практичність, зручність догляду і нескінченне задоволення від використання - основа основ для всіх предметів з логотипом Brabantia.

Продукція Brabantia настільки хороша, що з легкістю зможе перетворити нудні домашні справи на приємне проведення часу.