Bialetti

У 1933 році Альфонсо Біалетті випустив першу кавоварку Moka Express. З цього моменту почалася історія Bialetti - торгової марки, яка перетворила мистецтво приготування кави в настільки простий і природний процес, що це стало невід'ємною частиною життя кожної італійської сім'ї. Слоган компанії говорить: «In casa un espresso come al bar», що дослівно означає - «Еспрессо вдома, такий же, як в кафе».

Ось уже понад 90 років Bialetti зберігає цінності і традиції, висловлюючи їх в ароматах, смаках і кольорах, які нагадують нам про дім, повсякденні звички і святковий настрій. Пізнаваний бренд не тільки завдяки виробництву кращого кухонного посуду для приготування кави, але і завдяки своєму оригінальному логотипу - маленький «вусатий італієць» .Його придумав син творця компанії Ренато Біалетті в 1953р. Це добра карикатура на його батька, а піднятий вгору палець означає «Un espresso, per favore!» ( «Один еспресо, будь ласка»).

Завдяки увазі до дизайну і деталям продукція Bialetti полегшує життя на кухні, втілюючи в собі якість, пристрасть, досвід і надійність. Будучи символом епохи, культури, яка сприяла становленню оригінальності та інноваційності італійського дизайну, Bialetti зробила революцію в задоволенні приготування кави. Грунтуючись на своєму досвіді, Bialetti продовжує розвиватися і оновлювати свою продукцію, втілюючи в життя всі побажання клієнтів.

Компанія Bialetti залишається лідером і сьогодні завдяки можливості та бажанням підвищувати цінність і красу нашого життя за рахунок своєї функціональної продукції, яка відрізняється високою технологічністю і надійністю, сучасним дизайном і відмінною якістю. Від кавоварок до невеликих приладів, від каструль і сковорідок до світу еспресо - Bialetti є синонімом справжнього задоволення, професіоналізму і пристрасті.